گروههای آموزشی ناحیه دو بهارستان
فعالیت های کارشناسی تکنولوژی و گروه های آموزشی
حدیث موضوعی

نقش گروه های آموزشی در ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی مدارس

با سلام و خداقوت همکاران گرامی، امروز در مورد نقش گروههای آموزشی در موتورهای جستجو تحقیق می کردم که متن زیر از محمدرضا سلیمی با عنوان "نقش گروه های آموزشی در ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی مدارس" را مطالعه کردم! توجه شما را به چکیده این مقاله جلب می کنم:
نقش گروههای آموزشی در ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس برکسی پوشیده نیست. امروزه در دنیای پر رقابت و پر چالش کنونی مدارس به منظور وصول به اهداف آموزشی از فرصتها و منابع مختلف کمک می گیرند. یکی از این فرصت ها وجود گروههای آموزشی می باشد.
گروه های آموزشی می توانند در طراحی اموزشی بر اساس رویکردهای نوین برنامه درسی، نواندیشی و بدیعه پردازی در فرایند یاددهی-یادگیری، نقد و بررسی و تحلیل محتوای دروس و بهینه سازی فعالیتهای ارزشیابی از پیشرفت تحصیلی فراگیران به معلمان کمک های بایسته و شایسته ای ارائه دهند.
اعضای گروه های آموزشی با پذیرش نقش های مختلف می توانند به ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی کمک نمایند. برخی از این نقش ها عبارتند از: خلاق و نوآور، کشف کننده و ترفیع دهنده، ارزیابی کننده و توسعه دهنده، هدایت کننده و سازمان دهنده، نتیجه گیرنده و تولید کننده، کنترل کننده و بازدید کننده، حمایت کننده و تنظیم کننده، گزارشگر، راهنمایی کننده و اتصال دهنده.
آنچه مهم است توجه به نقش و کارکرد گروه ها در فرایند تعلیم و تربیت است که به سهم خود تأثیر بسزائی در ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس خواهند داشت.


نقش گروههای آموزشی درارتقای کیفیت فعالیتهای آموزشی مدارسبرچسب ها: نقش گروههای آموزشی در ارتقاء کیفیت فعالیتهای اموزشی مدارس، نقش گروههای آموزشی درارتقای کیفیت فعالیتهای آموزشی مدارس،
ارسال توسط گروه های آموزشی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا از عملکرد (اطلاع رسانی، نو و بروز بودن محتوا، کاربردی بودن مطالب و...) وب سایت گروه های آموزشی ناحیه دو بهارستان رضایت دارید؟

صفحات جانبی
دبیرخانه های استانی
امکانات جانبی
ذکر روزهای هفتهدر این وبلاگ
در كل اینترنت


یک پیام بفرستید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic